Srečanje zakonskih jubilantov 2017

Zakon in družina sta veliki vrednoti. Človeku prinašata srečo in polnost življenja. Zato je treba, da zastavimo vse svoje moči za graditev osnovne človeške skupnosti.

V nedeljo, 11. junija, ob 10. uri bo v naši župniji praznovanje zakonskih jubilejev. Vsi zakonci, ki v tem letu slavite obletnico poroke večkratnika števila 5, ste lepo povabljeni na srečanje zakonskih jubilantov v župnijsko cerkev v Cerkljah. Sveto mašo bo daroval jezuit, dr. Platovnjak p. Ivan.

V župnijskem listu in na župnijski internetni strani je objavljena prijavnica. Prijavnico izpolnite in izpolnjeno vrnite v pripravljen nabiralnik v cerkvi do nedelje, 4. junija 2017.

Prijave potrebujemo, da bomo lažje pripravili vse potrebno za praznik zakonske zvestobe.

PRIJAVNICA ZA ZAKONSKE JUBILANTE

Ime in priimek moža ______________________________________

Ime in dekliški priimek žene ________________________________

Naslov stalnega bivališča ___________________________________