Srečanje zakonskih jubilantov

Jernej Marenk Aktualno, Novice

Prav je, da si ljudje ob posebnih praznikih in jubilejih znamo vzeti čas in se s svojimi dragimi tudi poveseliti. Zato se tudi ob obletnicah poroke veselimo iskrenega in potrpežljivega vztrajanja, kot tudi zahvale Bogu za skupno življenje, za svojega sozakonca, otroke in vse dobro, kar prejmemo v zakonu.

Po vzoru preteklih let župnijski pastoralni svet pripravlja za nedeljo, 17. junija, pri sv. maši ob 10.00 srečanje zakonskih parov – jubilantov, poročenih v tej fari, pa tudi tistih, ki so se poročili drugje in letos praznujejo obletnico poroke, deljeno s pet. Praznično sveto mašo bo vodil jezuit p. Ivan Platovnjak. S tem sporočilom vas želimo na prihodnje praznovanje opozoriti z namenom, da si na ta dan vzamete čas in da se o praznovanju med seboj obvestite.

V župnijskem pismu in na župnijski internetni strani je objavljena prijavnica. Prijavnico izpolnite in izpolnjeno vrnite v pripravljen nabiralnik v cerkvi do nedelje, 10. junija 2018.

Prijave potrebujemo, da bomo lažje pripravili vse potrebno za praznovanje.

PRIJAVNICA ZA ZAKONSKE JUBILANTE

Ime in priimek moža ______________________________________

Ime in dekliški priimek žene ________________________________

Naslov stalnega bivališča ___________________________________