Oznanila 23. nedelje med letom

• petek: Bernard in Bonaventura, redovnika
• sobota: Marijino ime
• nedelja: 24. med letom, Janez Zlatousti, škof in cerkveni učitelj

Hvala za darove, ki ste jih namenili za Cerkev.

K vpisu h katehezi Dobrega pastirja so tudi letos vabljeni predšolski otroci stari od treh do šestih let. Otroci preko dela v atriju vstopijo v osebni odnos z Bogom.

Z novim veroučnim letom se h katehezi Dobrega pastirja lahko vpišejo tudi otroci prvega razreda. Kateheza vero posreduje na način, ki ni podoben šolskemu učenju. Dodatne informacije najdete na župnijski spletni strani. Vabljeni k vpisu.

Skupina za pripravo misijona se bo sestala v ponedeljek ob 20.00, v Dvorani Jožefa Kvasa.

Srečanje za starše birmancev bo v torek po večerni sveti maši – okoli 19.45. Spregovoril nam bo dramski igralec Gregor Čušin. S starši bomo pripravili vse potrebno za birmansko slovesnost.

Za blagoslov v šolskem in katehetskem letu bomo v Cerkljah prosili v nedeljo, 13. septembra, pri deseti sveti maši. Otroci ste povabljeni, da s seboj prinesete šolske torbe in potrebščine.

Teden molitve za duhovne poklice poteka od 6. do 13. septembra. Avtobusni prevoz na Brezje ob molitvenem dnevu je zaradi epidemioloških razmer odpovedan.

Vpis k župnijskemu verouku poteka ta teden. Informacije o vpisu otrok k verouku so objavljene v katehetskem pismu in na župnijski spletni strani.

Hvala članom Druge skupine Stara Cesta, ki so očistili in okrasili župnijsko cerkev.