Oznanila 32. nedelje med letom

• petek: Albert Veliki, škof in cerkveni učitelj
  • sobota: Marjeta Škotska, kraljica
  • nedelja: med letom, Elizabeta Ogrska, redovnica

Hvala za darove, ki ste jih v tem tednu namenili za Cerkev.

Dekanijsko srečanje članov Župnijskih pastoralnih svetov in drugih župnijskih sodelavcev bo danes, ob 15. uri, v Šenčurju. Zberemo se na župnijskem dvorišču ob 14.30.

Ginke, dekliška pevska skupina, vabijo danes, v nedeljo, na slavljenje. Z dogodkom želijo duhovno povezati vse generacije v župniji, zato ste vsi toplo povabljeni v župnijsko dvorano ob 18.00, da s pesmijo in molitvijo skupaj počastimo Najsvetejše.

Srečanje Župnijske gospodarske komisije bo jutri, v ponedeljek, ob 19. uri v župnišču.

Srečanje ključarjev župnijskih cerkva bo v torek, 12. novembra, ob 19. uri. Ključarje prosimo, da se srečanja zanesljivo udeležite.

Prostovoljci Vincencijeve zveze dobrote nas bodo obiskali prihodnjo nedeljo, 17. novembra. S pomočjo Vincencijevega koledarja zbirajo sredstva za gradnjo hiše za družino brez doma. Priporočen prispevek za koledar, ki ga krasijo fotografije na temo narave, je 10 evrov.

Podpise podpore papežu Frančišku smo zbirali minuli konec tedna. Podarili ste kar 250 podpisov. Vsem, ki ste se za to odločili, se lepo zahvaljujemo. Ker bo akcija zbiranja podpisov trajala do konca leta, smo se odločili, da boste do zaključka akcije lahko svoj podpis prispevali na društvu DMC v času uradnih ur. Lepo povabljeni tudi mladi.

Prostovoljci Župnijske karitas se srečajo v petek, po sv. maši.

Hvala članom Druge skupine Zg. Brnik, ki so očistili in okrasili župnijsko cerkev.