Program MISIJONA 2021 Robert Vurušič

PROGRAM MISIJONA (povezava)

Na zgornji povezavi lahko dostopate do podrobnega programa misijona.

 

Desetdnevno misijonsko dogajanje bo zaznamovano z različnimi pričevalci, z osebno in skupno molitvijo, bogoslužjem ter z možnostjo za spoved in pogovor. Ne zamudite priložnosti za osebno srečanje z misijonarji in z Bogom. Hvalnice in večerno sveto mašo bomo prenašali preko YouTube kanala župnije Cerklje. Večerne dogodke si boste lahko ogledali tudi na spletu dan kasneje po dogodku samem.

 

DOGODKI ČEZ CEL TEDEN

7.30: Hvalnice v župnijski cerkvi, ki jih vodijo misijonarji.
8.00–12.00: Adoracija v župnijski cerkvi in spoved oz. pogovor v prostorih nad Dvorano Jožefa Kvasa
17.20: Rožni venec v župnijski cerkvi
17.50: Razlaga enega od delov sv. maše
18.00: Sveta maša z misijonskim nagovorom v župnijski cerkvi

 

PETEK, 12. 11

18.00 Slovesna sveta maša ob začetku ljudskega misijona

 

SOBOTA, 13. 11.

8.00–11.00: Moški zajtrk v Dvorani Jožefa Kvasa
9.00–14.00: Program za mlade na DMC-ju
17.00: Slavljenje z adoracijo
18.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom
19.00: Pričevanjski večer o poklicanosti za mlade

 

NEDELJA, 14. 11.

7.30: Sv. maša z misijonskim nagovorom – Cerklje
8.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom – Spodnji Brnik
10.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom – Cerklje
10.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom – Lahovče
15.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom – Zalogu
15.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom – Šenturška Gora
19.00: Dramska predstava Gregorja Čušina

 

PONEDELJEK, 15. 11.

8.30: Sv. maša na podružnici Spodnji Brnik
16.30: Srečanje za samske v Dvorani Jožefa Kvasa
18.00: Sveta maša z misijonskim nagovorom v župnijski cerkvi
19.00: Pričevanje zakoncev Štremfelj v Dvorani Jožefa Kvasa

 

TOREK, 16. 11.

8.30: Sv. maša na podružnici Lahovče
9.00: Sveta maša za vrtec v župnijski cerkvi
16.00: Srečanje za veroučence 1. triade v župnijski cerkvi
16.00: Predstavitev kateheze Dobrega pastirja v pevski sobi
17.00: Srečanje za starše otrok iz vrtca v Dvorani Jožefa Kvasa
18.00: Sveta maša z misijonskim nagovorom v župnijski cerkvi
19.00: Okrogla miza z naslovom Zaupanje rojeva zaupanje

 

SREDA, 17. 11.

8.30: Sv. maša na podružnici Zalog
9.00–10.00: Kateheza in delavnica za otroke v vrtcu
16.00: Srečanje za veroučence 2. triade v župnijski cerkvi
16.30: Srečanje z zaposlenimi Marijinega vrtca v Dvorani Jožefa Kvasa
18.00: Sveta maša z misijonskim nagovorom v župnijski cerkvi
19.00: Pričevanjski večer o življenjskih preizkušnjah v Dvorani Jožefa Kvasa

 

ČETRTEK, 18. 11.

8.30: Sv. maša na podružnici Šenturška Gora
16.00: Srečanje za veroučence 3. triade v župnijski cerkvi
17.00: Srečanje z župnijskimi sodelavci
18.00: Sveta maša z misijonskim nagovorom v župnijski cerkvi
19.00: Koncert duhovniškega okteta Oremus

 

PETEK, 19. 11.

9.00–19.00: Spovedovanje
10.30: Sv. maša v domu Taber
15.00: Križev pot iz Grada do Stiške vasi
18.00: Sveta maša z misijonskim nagovorom v župnijski cerkvi
19.00: Filmski večer z Davidom Sipošem v Dvorani Jožefa Kvasa

 

SOBOTA, 20. 11.

8.00–11.00: Ženski zajtrk v Dvorani Jožefa Kvasa
9.00–15.00: Oratorijski dan v prostorih osnovne šole
16.00–17. 45: Moška skupina v Dvorani Jožefa Kvasa
18.00: Sveta maša z misijonskim nagovorom v župnijski cerkvi
19.00: Večer z misijonarji v Dvorani Jožefa Kvasa

 

NEDELJA, 21. 11.

7.30: Sv. maša z misijonskim nagovorom v župnijski cerkvi
8.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom na podružnici Spodnji Brnik
8.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom na podružnici Lahovče
9.30: Sv. maša z misijonskim nagovorom na podružnici Zalog
10.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom na podružnici Šenturška gora
10.00: Sv. maša z misijonskim nagovorom v župnijski cerkvi
15.30: Slovo od misijonarjev v župnijski cerkvi