13. Nedelja med letom

• PETEK: Ciril In Metod, slovanska apostola
  • SOBOTA: Marija Goretti, mučenka
  • NEDELJA: 14. MED LETOM, Anton Zaharija, duhovnik nedelja Slovencev po svetu

Na voljo je dvojna – novomašna številka Družine.

V tem tednu bo v naši župniji potekal oratorij. V letošnjem letu bo otroke in mlade nagovarjal preko lika preroka Daniela in z geslom: Blagor zvestim.

V sredo zvečer ob 20-ih ste na oratorijski program vabljeni tudi odrasli. Začutili boste lahko oratorijski utrip, pripravljena bo krajša kateheza, o kateri se boste pogovorili po skupinah.

Oratorij bomo zaključili v soboto s sveto mašo ob 14.00, ki ji bo sledilo druženje na dvorišču pred DMC-jem. Gospodinjam se priporočamo, da za druženje pripravite kakšno pecivo. V soboto dopoldne ga lahko prinesete v župnišče.

Petek bo prvi v mesecu in bo dopoldne obisk bolnikov po domovih.

V času počitnic lahko duhovnika zagotovo dobite ob ponedeljkih popoldne, ob četrtkih dopoldne, ter po večernih svetih mašah.

Hvala skupini prvi skupini Dvorje, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je tretja skupina Dvorje.