26. Nedelja med letom

• ČETRTEK: Gerard, opat
  • PETEK: Frančišek Asiški, redovni ustanovitelj
  • SOBOTA: Marija Favstina, redovnica
  • NEDELJA: 27. NEDELJA MED LETOM, Bruno, ustanovitelj kartuzijanov, rožnovenska nedelja

Na župnijskem dvorišču je kontejner za star papir. DMC se priporoča, da ga pomagate napolniti.

V ponedeljek obhajamo god sv. Hieronima. Sveta maša njemu na čast bo ob 20.00 v Šmartnem.

V torek bo ob 20.00 v župnijski dvorani Jožefa Kvasa v Cerkljah srečanje za starše birmancev.

V torek pričenjamo z mesecem oktobrom, ki je znan tudi kot mesec rožnega venca. Lepo povabljeni k tej molitvi, v mesecu oktobru poglobimo svoje zaupanje v Marijino priprošnjo. V župnijski cerkvi bodo pol ure pred večerno mašo molitev rožnega venca vodili birmanci. Naj bo to lepa spodbuda, da k sveti maši pridemo prej in s svojo molitvijo podpremo birmance.

Petek bo prvi v mesecu in bo dopoldne obhajilo bolnikov po domovih.

Prihodnjo soboto lepo vabljeni na pohod za življenje. Ta pohod nas vsako leto vabi k spoštovanju in veselju do življenja, pa tudi hvaležnosti mamam in očetom za dar življenja. Zbiranje bo ob 9.30 na Prešernovem trgu v Ljubljani.

Hvala prvi skupini Dvorje, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je tretja skupina Dvorje.