11. Nedelja med letom

• PETEK: Alojzij, redovnik
  • SOBOTA: Tomaž More in Janez Fisher, mučenca
  • NEDELJA: 12. NEDELJA MED LETOM, Atanazij, mučenec

Na župnijskem dvorišču je zabojnik za star papir. DMC bo hvaležen za vaš prispevek.

Seja Župnijskega pastoralnega sveta bo v četrtek po sveti maši.

V petek ob 17.30 bo v župnišču priprava staršev na krst otroka.

V noči iz petka, 21. junija na soboto, 22. junija Katoliška mladina organizira peš romanje mladih na Brezje v zahvalo za preteklo šolsko leto. Romarska maša na Brezjah bo ob 7.00. Lepo vabljeni!

Prihodnjo nedeljo ob 15.00 bo pastriska maša na Krvavcu.

Zavod za turizem Cerklje vas v soboto, 22. junija, med 9. in 12. uro vabi na Cerkljansko tržnico, ki bo tokrat na novi lokaciji – pred Kmetijsko zadrugo Cerklje. Na voljo bodo izdelki in pridelki lokalnih ponudnikov, lahko se boste posladkali s palačinkami, klekljarice Lastovke bodo pokazale, kako poteka njihova umetnostna obrt, nastopili pa bodo tudi učenci Plesne šole Impulz.
Naslednji dan, v nedeljo, 23. junija, pa je svetovni dan klekljanja, pred TIC Cerklje si boste lahko v dopoldanskih urah ogledali prikaz klekljanja.

Hvala skupini prvi skupini Zgornji Brnik, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je druga skupina Zgornji Brnik.