23. Nedelja med letom

• PETEK: Janez Zlatousti, škof in cerkveni učitelj
  • SOBOTA: POVIŠANJE SVETEGA KRIŽA
  • NEDELJA: 24. NEDELJA MED LETOM, Žalostna Mati Božja

Danes popoldne ob 15.00 vabljeni v Velesovo k sveti maši in procesiji z Marijinim kipom, ki ju bo vodil ljubljanski pomožni škof Anton Jamnik.

V tem tednu začenjamo z rednim veroukom.

V župnišču in na DMC-ju zbiramo prijave za Stično mladih, ki bo v soboto, 21. septembra. Odhod avtobusa iz Cerkelj bo ob 9.15. Prispevek za avtobus je 10 €. Za vstopnice pa mladi poskrbite sami.

V župnišču zbiramo tudi prijave za zaobljubljeno romanje na Krko.

V torek ob 20.00 bo v župnišču srečanje ključarjev.

V soboto bo na Brezjah molitveni dan za duhovne poklice. Lepo vabljeni k molitveni uri ob 8.30 ter k sveti maši ob 10.00.

V soboto, na praznik povišanja svetega Križa bo ob 8.00 v Stiški vasi sveta maša na čast sv. Križu.

V nedeljo ob 10.00 bo v Stiški vasi žegnanje. Ob 15.00 pa bo pastirska maša na Krvavcu.

Prihodnjo nedeljo bomo pri sveti maši ob 10.00 v Cerkljah prosili za blagoslov novega šolskega in veroučnega leta. Otroci lepo vabljeni, da s seboj prinesete šolske torbe in jih položite pod oltar, da jih bomo blagoslovili.

Hvala skupini Spodnji Brnik – Pšata, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je prva skupina Zgornji Brnik.