Naš drugi župnijski dan

V nedeljo, 2. junija 2019, smo župljani župnije Cerklje na Gorenjskem praznovali župnijski dan, kakor smo župljani poimenovali svoje druženje.

Zbrali smo se pri obhajanju svete daritve ob 9. uri, po kateri nas je gospod župnik povabil, da se še malo pomudimo na župnijskem dvorišču. Tam nas je pričakal velik šotor (na vreme pač še nihče ne daje garancije – tokrat nas je zaščitil pred vročino), kjer se je druženje nadaljevalo ob pogostitvi z dobrotami s pravega žara, pevci in glasbeniki vseh starosti pa so dogajanje popestrili z glasbenimi vložki. Igra tombole je poskrbela za nekaj vznemirljivega vzdušja. Prostovoljni darovi za tombolo so bili namenjeni kritju stroškov, ki so nastali z organizacijo župnijskega dne.

( Fotografije Janez Kuhar in Jože Žagar)