1. Adventna nedelja

• PETEK: Brezmadežno spočetje Device Marije
  • SOBOTA: Bernard Jezusov, redovnik
  • NEDELJA: 2. ADVENTNA NEDELJA, Judita, svetopisemska žena

Nabirka današnje nedelje je namenjena župnijski Karitas. Hvala za vaš dar.

Danes popoldne ob 15-ih nas bo v župnijski cerkvi obiskal sv. Miklavž.

V ponedeljek bo ob 19-ih sveta maša v Gradu na čast sv. Barbari, v sredo pa bo ob 19-ih sveta maša v Dvorjah na čast sv. Miklavžu.

V petek obhajamo praznik Marijinega Brezmadežnega spočetja. Sv. maši bosta ob 9-ih in 18-ih. Pri dopoldanski maši bodo sodelovali otroci Marijinega vrtca.

Žene, mame in dekleta ste lepo povabljene na adventno duhovno-praktično pripravo na božič v soboto, 9. decembra od 9-ih do 16-ih na DMC. Več si preberite v župnijskem pismu.

Prihodnjo nedeljo bo ob 15-ih na Sv. Ambrožu sveta maša za pokojne čebelarje. Vabljeni, da se priporočimo sv. Ambrožu in prosimo za blagoslov dela naših čebelarjev. Sv. mašo bo daroval jezuit Viljem Lovše.

Tudi letos bo v adventnem času po naši župniji romala Fatimska Marija, da bi se ob njej srečevali in skupaj molili. Kdor jo želi za en dan sprejeti na svoj dom, naj se vpiše na seznam pod korom v župnijski cerkvi.

Hvala članom prve skupine Zgornji Brnik, ki so očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je druga skupina Zgornji Brnik.