1. Nedelja Jezusovega krsta

• PETEK: Tatjana, mučenka
  • SOBOTA: Hilarij, škof
  • NEDELJA: 2. NEDELJA MED LETOM; Oton, redovnik

V tem tednu nadaljujemo z rednim veroukom.

Bog povrni kolednikom, ki ste v teh dneh hodili po vaseh in zbirali sredstva za misijone. Kdor bi še želel, lahko svoj prispevek za misijone odda v nabiralnik pod korom. Na voljo je tudi še nekaj nalepk, ki jih lahko nalepite nad vhodna vrata. Koledniki ste prihodnjo soboto dopoldne vabljeni na škofijsko srečanje kolednikov, ki bo v Zavodu sv. Stanislava v Ljubljani.

Srečanje ženske skupine bo v četrtek, 11. januarja ob 20.00 na DMC-ju. Lepo vabljene!

Društvo upokojencev Cerklje vabi na kulturno-zabavno prireditev z naslovom »Skupaj se imamo fletno«, ki bo v soboto, 13.1. ob 19.00 v župnijski dvorani Jožefa Kvasa v Cerkljah. Prijazno povabljeni.

Hvala članom skupine Poženik, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je druga skupina Cerklje.