10. Nedelja med letom

• PETEK: Valerij in Rufin, mučenca
  • SOBOTA: Vid, mučenec
  • NEDELJA: 11. NEDELJA MED LETOM, Beno, škof

Na župnijskem dvorišču je zabojnik za star papir. DMC bo hvaležen za vaš prispevek.

Srečanje ženske skupine bo v četrtek, 13. junija ob 20.00. Dobrodošle tudi tiste žene in dekleta, ki še niste bile na srečanjih.

V soboto, 15. junija bo vsakoletno romanje bolnikov, invalidov in ostarelih na Brezje. Slovesna romarska maša bo ob 10.00 na trgu pred cerkvijo.

V nedeljo, 16. junija bo pri sveti maši ob 10.00 med nami Marijanska vincencijanska mladina, ki nam bo s simboli in pesmijo predstavila Marijino čudodelno svetinjo. Veseli bodo srečanja in kakšnega prostovoljnega prispevka, ki bo namenjen za izvedbo poletnih duhovno počitniških tednov v Izoli.

Otroci vabljeni, da se prijavite na oratorij, ki bo potekal od 1. do 6. julija. Prijave so že odprte in potekajo preko spleta.

In še vabili Zavoda za turizem Cerklje:

• Danes, v nedeljo, 9. junija, bo ob 16.00 v Gostišču Jamarski dom na Gorjuši predstavitev zbornika Simon Robič – mož posebne vrste. Kulturno društvo Šenturška Gora ga je izdalo ob 200-letnici njegovega rojstva.
  • V torek, 11. junija ob 17.00 vabljeni v Knjižnico Cerklje na dogodek Dajmo glas knjigi, ki bo letos posvečen Maistrovi poeziji. Izberite poljubno Maistrovo pesem ali besedilo o njem in se nam pridružite.

Hvala skupini Spodnji Brnik – Pšata, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je prva skupina Zgornji Brnik.