12. Nedelja med letom

• PETEK: Irenej, škof in mučenec
  • SOBOTA: Peter in Pavel, apostola
  • NEDELJA: 13. NEDELJA MED LETOM, prvi rimski mučenci

Danes popoldne ob 15.00 bo na Krvavcu pastirska maša.

Otroci vabljeni, da se prijavite na oratorij. Prijave so odprte samo še danes.

Gospodinje, ki bi bile pripravljene pomagati pri pripravah malice na oratoriju vabimo, da se oglasite na DMC-ju ali pri župniku in pustite svoj kontakt.

V ponedeljek obhajamo praznik rojstva Janeza Krstnika. Na Zgornjem Brniku bo ob 8.00 sveta maša. Po maši boste lahko darovali za urne maše.

V torek praznujemo dan državnosti. Naj bo priložnost, da se Bogu zahvalimo za našo domovino in v molitvi prosimo za Božji blagoslov. Za domovino bomo molili pri večerni sveti maši.

V soboto obhajamo god prvakov apostolov Petra in Pavla. Sveti maši v Cerkljah bosta ob 7.00 in 19.00. Na ta dan škofje v stolnicah posvečujejo nove duhovnike. V ljubljanski stolnici bo posvečenje ob 9.00. Kdor more, lepo povabljen, sicer pa vabljeni k molitvi za nove duhovne poklice.

Hvala skupini drugi skupini Zgornji Brnik, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je prva skupina Dvorje.