2. Adventna nedelja

• PETEK: Drinske mučenke
  • SOBOTA: Albina, mučenka
  • NEDELJA: 3. ADVENTNA NEDELJA, Hijacint, redovnik

Župnijska Karitas Cerklje se zahvaljuje vsem, ki ste pomagali svetemu Miklavžu.

Danes popoldne ob 15.00 bo na Sv. Ambrožu čebelarska maša.

Kdor želi za en večer sprejeti kip Fatimske Marije, naj se vpiše na seznam v župnijski cerkvi.

V sredo goduje sveta Lucija, zato bo ob 18.00 sveta maša v Gadu na čast sv. Luciji.

V petek ob 17-ih otroci in zaposleni Marijinega vrtca vabijo na Božični bazar, ki bo v dvorani Jožefa Kvasa in prostorih Marijinega vrtca.

V soboto začnemo z božično devetdnevnico. K njej še posebej vabljeni veručenci in starši. Vsak večer bomo spremljali Jožefa in Marijo pri iskanju prenočišča. Otroci pa bodo nabirali ovčke za jaslice.

DMC pa želi prostovoljce na teizejskem srečanju mladih v Ljubljani, na katerem sodeluje tudi naš faran Tilen, razveseliti s piškoti. Kdor želi sodelovati povabljen, da piškote prinese na DMC v soboto popoldne od 16-ih do 18-ih. Bog vam povrni.

Hvala članom druge skupine Zgornji Brnik, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je prva skupina Dvorje.