2. Nedelja med letom

• PETEK: Makarij, opat
  • SOBOTA: Fabijan in Boštjan, mučenca
  • NEDELJA: 3. NEDELJA MED LETOM, Neža devica in mučenka, nedelja Božje Besede

V torek je ob 19.00 v župnijski dvorani Jožefa Kvasa v Cerkljah srečanje za starše prvoobhajancev.

V četrtek vstopamo v teden molitve za edinost kristjanov. Letos nas bo nagovarjal s svetopisemskim stavkom: Ljubi Gospoda, svojega Boga in svojega bližnjega kakor samega sebe. Po večerni sveti maši bo seja Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek ob 16.30 je v župnišču priprava staršev na krst otroka.

Učenci, učenke ter delavci OŠ Davorina Jenka Cerklje in Zalog vas toplo vabijo na ZIMSKI KONCERT, ki bo v sredo, 17. januarja, ob 18. uri v župnijski cerkvi v Cerkljah. Pevci in folklorniki vam bodo ob zvokih klavirja, harmonike in citer pričarali še malo božično novoletne nostalgije in ljudskega izročila, vezanega na zimski čas. Vljudno vabljeni!

Hvala članom druge  skupine Cerklje, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je skupina Trnovlje.

Oddane maše:

• 5 svetih maš za + Marijano Kotnik