2. Velikonočna nedelja

• PETEK: Viktor, mučenec
  • SOBOTA: Martin I., papež in mučenec
  • NEDELJA: 3. VELIKONOČNA NEDELJA, Valerijan, mučenec

V tem tednu nadaljujemo z rednim veroukom.

V župnišču sprejemamo prijave za župnijsko romanje k Mariji Vnebovzeti na Tabru, ki bo v soboto, 11. maja. Vse informacije o romanju so v župnijskem pismu. Lepo vabljeni, da se na romanje prijavite.

V tem tednu pričnemo z urnimi mašami, pri katerih bomo prosili za blagoslov dela in odvrnitev naravnih nesreč. Vabljeni k svetim mašam po vaseh ob 8.00: v torek v Gradu, v četrtek na Pšati in v petek v Šmartnem.

Danes zvečer ob 19.00  bosta Tanja in Janez na DMC-ju predstavila svoje potovanje po Nepalu in Indiji. Vabljeni!

Od ponedeljka naprej bo na župnijskem dvorišču zabojnik za star papir, za katerega se tokrat priporoča Marijin vrtec.

Srečanje ženske skupine bo v četrtek, 11. marca ob 20.00 na DMC-ju. Lepo vabljene!

V soboto pričnemo z birmansko devetdnevnico. Lepo vabljeni, da s svojo molitvijo podpremo birmance, da bodo zares odprti za delovanje Svetega Duha.

Hvala članom skupine Poženik, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je druga skupina Cerklje.