• PONEDELJEK: Marcel, mučenec
  • PETEK: Viktorin Ptujski, škof in mučenec
  • SOBOTA: Karel Boromejski, škof
  • NEDELJA: 31. MED LETOM, ZAHVALNA NEDELJA

Ob izhodu vzemite Župnijsko pismo za mesec november.

Od jutri naprej bodo večerne svete maše v farni cerkvi ob 18-ih.

V ponedeljek in torek bo pol ure pred sveto mašo možnost za sveto spoved.

V torek bo ob 19-ih v Dvorjah sveta maša v čast sv. Volbenku

V sredo je zapovedan praznik vseh svetih. Svete maše bodo po nedeljskem razporedu. Popoldne ob 14-ih se v Cerkljah, Lahovčah in na Spodnjem Brniku zberemo v cerkvah k bogoslužju in molitvi za rajne. Po končanem bogoslužju v cerkvi bodo molitve za rajne na pokopališču. Ob 17-ih bomo molili vse dele rožnega venca.  Zvečer ob 19-ih pa molitev na pokopališču pripravljajo mladi.

V četrtek, na vernih duš dan, bodo svete maše v Cerkljah ob 7-ih, 9-ih in 18-ih. Po maši ob 9-ih bomo molili za naše rajne na pokopališču pri križu.

Nekateri ste že priporočili vaše rajne v molitev. Za vse priporočene bomo molili pri svetih mašah za pokoje po naših vaseh. Razpored je objavljen v Župnijskem pismu.

Prihodnjo nedeljo bo zahvalna nedelja. Bogu se bomo zahvalili za vse dobro, ki smo ga prejeli v letošnjem letu. Vaši darovi bodo namenjeni za nas duhovnike.

Hvala članom prve skupine Stara cesta, ki so očistili župnijsko cerkev, na vrsti je druga skupina Stara cesta.