Oznanila 33. nedelja med letom

• PETEK: Andrej Dung in vietnamski mučenci
  • SOBOTA: Katarina Sinajska, devica
  • NEDELJA: KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA

V sredo goduje sveta Cecilija, ki je zavetnica pevcev. V župnijski cerkvi bo v sredo sveta maša izjemoma samo zvečer. Pri njej se bomo posebej zahvalili za pevce, ki s svojim sodelovanjem lepšajo bogoslužje.

Sveti Miklavž se pripravlja, da bo obdaroval pridne otroke. S svojim obiskom nas bo razveselil tudi v župnijski cerkvi in obdaroval otroke do 3. razreda. Napisal je pismo, v katerem so vse informacije o njegovem obisku. Pismo dobite pri tisku ali pa na spletni strani. Starše prosimo, da otroke prijavite preko spletne prijavnice in tako svetemu Miklavžu pomagate, da bo prinesel dovolj daril.

Hvala članom skupine Češnjevek, ki so očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je skupina Spodnji Brnik – Pšata.

Komorni zbor Megaron pa ob dvajsetletnici delovanja vabi na koncert Obzorja neskončnosti. Prisluhnili boste lahko dvema odlomkoma Koncerta za zbor enega največjih skladateljev 20. stoletja Alfreda Šnitkeja, pa tudi stvaritvam skladateljev iz romantike. Vabljeni, da se skupaj z zborom Megaronom in dirigentom Damijanom Močnikom podate na vznemirljivo pot v duhovna obzorja neskončnosti v nedeljo, 26. novembra ob 19. uri v župnijski cerkvi angelov varuhov Ljubljana Kašelj-Zalog.

MIKLAVŽ PRIJAVA

MIKLAVŽEVO PISMO