4. Postna nedelja

• PETEK: Ludovika, redovnica
  • SOBOTA: Hilarij Oglejski, škof
  • NEDELJA: 5. POSTNA NEDELJA, Jedrt, devica, tiha nedelja

Hvala za darove, ki ste jih namenili za Bogoslovno semenišče.

Zavod za turizem Cerklje vabi na razstavo Ob dnevu žena, ki bo v Petrovčevi hiši še danes, v nedeljo, od 9.00 do 17.00.

V torek bo ob 19.00 v dvorani Jožefa Kvasa v Cerkljah srečanje za starše birmancev.

V četrtek bo po sveti maši seja Župnijskega pastoralnega sveta.

V četrtek bo ob 20.00 na DMC-ju tudi srečanje ženske skupine. Lepo vabljene!

V petek bo ob 16.30 priprava staršev na krst otroka.

V nedeljo obhajamo god svete Jedrt. Priporočili se ji bomo pri sveti maši v soboto ob 8.00 na Štefanji Gori.

Na prihodnjo, tiho nedeljo, boste lahko dobili oljke za cvetno nedeljo. Vaši darovi bodo namenjeni za primorske župnije.

Prihodnja nedelja je tudi papeška nedelja, saj se bomo spominjali obletnice izvolitve papeža Frančiška. Pri vseh svetih mašah bomo zanj molili in zapeli zahvalno pesem.

Hvala članom druge skupine Zgornji Brnik, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je prva skupina Dvorje.