5. Nedelja med letom

• PETEK: Apolonija, mučenka
  • SOBOTA: Sholastika, redovnica
  • NEDELJA: 6. NEDELJA MED LETOM, Lurška Mati Božja, svetovni dan bolnikov

Na voljo je novo župnijsko pismo. V njem si lahko med drugim preberete tudi o župnijskem romanju, ki bo v mesecu maju in o dogodkih ob 200-letnici rojstva Simona Robiča, duhovnika s Šenturške Gore.

Srečanje ženske skupine bo v četrtek, 8. februarja ob 20.00 na DMC-ju. Lepo vabljene!

Prihodnjo nedeljo je god Lurške Matere Božje in svetovni dan bolnikov. Naj bo ta dan lepa spodbuda, da bomo pozorni do bolnih in starejših.

V drugi polovici februarja bo potekal vpis otrok v Marijin vrtec. Da se boste starši lažje odločili za vpis otrok, vrtec vabi na dan odprtih vrat, ki bo v sredo, 7. februarja ob 9.00. Ogledali si boste lahko različne dejavnosti v igralnicah.

Hvala članom druge skupine Stara cesta, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je prva skupina Cerklje.