6. Nedelja med letom

PETEK: Julijana, mučenka

SOBOTA: Aleš, spokornik

NEDELJA: 1. POSTNA NEDELJA, Simeon škof

S pepelnično sredo vstopamo v 40-dnevni postni čas. Povabljeni k svetim mašam v župnijsko cerkev ob 9-ih in 18-ih. Pri obeh mašah bo obred pepeljenja. Ta dan velja tudi strogi post: odpovemo se mesu in se enkrat v dnevu do sitega najemo.

V postnem času bomo vsak petek pri maši premišljevali križev pot.

Vpis v Marijin vrtec se začne jutri, v ponedeljek, 12. februarja. Starši boste otroka lahko vpisali do petka, 1. marca.

V nedeljo bo pri sveti maši ob 10-ih v župnijski cerkvi malteški viteški red med nas prinesel ikono Naše gospe iz Filerma. Ikona potuje po Sloveniji in obiskuje župnije, ki so bile prizadete v poplavah. Ikona, ki jo je blagoslovil papež Frančišek naj bo spodbuda za molitev in prošnjo za Božje varstvo.

Prihodnjo nedeljo je prva postna nedelja. Popoldne ob 15-ih vabljeni k premišljevanju križevega pota in sveti maši v Stiško vas.

V petek in soboto so informativni dnevi. Bodoče dijake in študente k obisku vabijo Škofijska klasična gimnazija, Gimnazija Želimlje ter Katoliški Inštitut.

Hvala članom prve skupine Cerklje, ki so očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je skupina Češnjevek.