7. Nedelja med letom

• PETEK: Polikarp, škof in mučenec
  • SOBOTA: Matija, apostol
  • NEDELJA: 2. POSTNA NEDELJA, Alojzij in Kalist mučenca

Vabljeni k pobožnosti križevega pota ob petkih zvečer in ob nedeljah popoldne v Stiški vasi.

V tem tednu imajo otroci veroučne počitnice.

Vpis v Marijin vrtec poteka v tem mesecu.

Na prvi petek v mesecu marcu, ki bo prihodnji teden, bo med nas prišel misijonar Janez Krmelj. Pri sveti maši nam bo na kratko predstavil svoje poslanstvo misijonarja na Madagaskarju. Namenili mu boste lahko tudi svoj dar. V župnijski pisarni lahko darujete za svete maše, ki jih bo misijonar daroval na Madagaskarju.

Nadškofija Ljubljana vabi na škofijsko srečanje članov ŽPS-ja in drugih župnijskih sodelavcev, ki bo v soboto, 16. marca dopoldne, v Zavodu svetega Stanislava v Ljubljani. Srečanje je namenjeno vsem, ki v župniji na kakršenkoli način sodelujete. Za sodelavce bodo organizirane delavnice. Seznam voditeljev delavnic je objavljen na župnijski oglasni deski.

Hvala članom skupine Češnjevek, ki so očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je skupina Spodnji Brnik – Pšata.