Binkošti

• PETEK: Marija, pomočnica kristjanov
  • SOBOTA: Gregor VII., papež
  • NEDELJA: NEDELJA SVETE TROJICE, Filip Neri, duhovnik

V ponedeljek ob 20.00 bo srečanje Župnijske gospodarske komisije.

Vsi zakonci, ki letos praznujete okroglo obletnico svojega skupnega življenja, vabljeni k zahvalni sveti maši, ki bo v nedeljo, 2. junija ob 10.00. Zaradi lažje organizacije vas prosimo, da se prijavite v župnišču ali pa v nabiralnik oddate izpolnjeno prijavnico, ki jo najdete pod korom.

V ponedeljek obhajamo binkoštni ponedeljek. Sveti maši bosta ob 9.00 in 19.00.

Prihodnjo nedeljo bo v naši župniji praznik prvega svetega obhajila. V četrtek bomo pričeli s tridnevnico, s katero se bodo prvoobhajanci še posebej pripravili na prejem evharističnega Jezusa. V soboto ob 18.00 boste imeli starši in sorodniki prvoobhajancev priložnost za sveto spoved. Spovedoval bo g. Gregor Celestina. V nedeljo ob 10.00 bo slovesnost prvega svetega obhajila. V cerkvi dajmo prednost prvoobhajancem in njihovim staršem in sorodnikom.

V četrtek ob 18.00 vabljeni k molitveni uri pred Najsvetejšim. Molili bomo za prvoobhajance.

Hvala prvi skupini Cerklje, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti ste starši prvoobhajancev.