Oznanila 25. nedelja med letom

• PETEK: Mihael, Gabrijel, Rafael, nadangeli
  • SOBOTA: Hieronim, cerkveni učitelj
  • NEDELJA: 26. MED LETOM, rožnovenska nedelja

Danes zvečer 24.9. ob 19.00 v Cerkljah na DMC-ju s svojimi srečanji prične študentska skupina. Srečevali se bodo vsako nedeljo ob 19.00. Študenti lepo vabljeni. Srednješolska skupina pa se z gospodom kaplanom sreča prihodnjo soboto ob 20.00.

V tem tednu poteka birmanska devetdnevnica. Podprimo birmance z molitvijo. V sredo bo zaradi devetdnevnice sveta maša v Cerkljah zvečer ob 19.00. V soboto pa bo ob 10.00 slovesnost svete birme.

V četrtek ob 18.00 vabljeni v Cerklje k molitveni uri pred Najsvetejšim. Molili bomo za naše birmance.

V soboto bo ob 8.00 sveta maša v Šmartnem na čast sv. Hieronimu.

Prihodnjo nedeljo se odpravljamo na zaobljubljeno romanje na Krko. Na avtobusu imamo še nekaj prostih mest.

Hvala članom skupine Grad, ki ste očistili župnijsko cerkev. Prihodnji teden cerkev čistite starši birmancev.