Oznanila 29. nedelja med letom

• PETEK: Sabina Avilska, mučenka
  • SOBOTA: Simon in Juda Tadej, apostola
  • NEDELJA: 30. MED LETOM, ŽEGNANJSKA NEDELJA

Hvala za darove, ki ste jih ob današnji misijonski nedelji namenili za misijonarje.

V župnijski pisarni zbiramo molitvene namene ali prošnje za pokojne.

Pri tisku v župnijski cerkvi je na voljo še nekaj koledarjev Vincencijeve zveze dobrote.

Župnijska Karitas ponuja lesene sveče, s katerimi boste lahko okrasili grobove dragih rajnih. Izkupiček bo namenjen vsem prizadetim v poplavah iz naše župnije.

Danes popoldne ob 15-ih vabljeni v Adergas na srečanje dekanijskih pevskih zborov.

Prihodnjo nedeljo je žegnanjska nedelja. Praznik žegnanja bomo obhajali v farni cerkvi. Žegnanje pa bo prav tako tudi v cerkvi Simona in Juda Tadeja na Spodnjem Brniku.

V prvih dneh meseca novembra ne pozabimo na sveto spoved. Priložnost za spoved bo v župnijski cerkvi prihodnjo soboto med sveto mašo, ko bo spovedoval g. prelat Stanislav Zidar ter v nedeljo dopoldne od 7-ih do 12-ih, ko bo spovedoval g. Janez Juhant.

Hvala skupini Trnovlje, ki ste očistili župnijsko cerkev, na vrsti je prva skupina Stara cesta.