Oznanila Nedelja Svete družine

• PETEK: Simeon, puščavnik, sveti večer
  • SOBOTA: GOSPODOVO RAZGLAŠENJE, Gašper, Miha, Boltežar
  • NEDELJA: JEZUSOV KRST, Rajmund, duhovnik

Novo župnijsko pismo je na voljo pri tisku.

Danes je drugi sveti večer. Ne pozabimo na družinsko molitev in blagoslov stanovanja.

Jutri, v ponedeljek vstopamo v novo koledarsko leto s praznikom Marije, svete Božje Matere. Sveti maši bosta ob 9.00 in 18.00. Pri dopoldanski sveti maši bomo izpostavili Najsvetejše in zmolili litanije za blagoslov v novem letu.

V soboto obhajamo praznik Gospodovega razglašenja. Sveti maši bosta prav tako dve. K večerni sveti maši še posebej vabljeni otroci, da prinesete darove, ki ste jih v adventu zbirali za lačne otroke. Koledniki pa k sveti maši pridite v koledniških oblačilih.

Otroci imajo pri verouku v tem tednu še počitnice. Z veroukom nadaljujemo po prazniku Gospodovega razglašenja.

Duhovniški oktet Oremus je izdal zgoščenko z naslovom Božična zgodba. Dobite jo lahko tudi v župnišču. Cena zgoščenke je 10 evrov.

V tednu, ki je pred nami, poteka v Ljubljani teizejsko srečanje mladih z vsega sveta. Spomnimo se jih v molitvi.

Hvala članom skupine Grad, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je skupina Poženik.