Velika noč

• ČETRTEK: Izidor, škof in cerkveni učitelj
  • PETEK: Vincencij Ferer, duhovnik
  • SOBOTA: Viljem, opat
  • NEDELJA: 2. VELIKONOČNA NEDELJA, bela nedelja, nedelja Božjega usmiljenja Janez, duhovnik

Hvala za vaš današnji dar – ofer za Cerkev.

Ob spremembi ure na letni čas, bodo svete maše v župnijski cerkvi ob 19.00, na podružnicah pa ob 20.00.

V tem tednu imajo otroci pri verouku velikonočne počitnice.

V tem tednu v župnijski pisarni ne bo uradnih ur.

V ponedeljek bo velikonočni ponedeljek, svete maše bodo po nedeljskem redu.

V torek bo ob 20.00 sveta maša v Češnjevku za odvrnitev ognja.

V nedeljo bo ob 15.00 na Pšati pobožnost v čast Božjemu usmiljenju.

Najlepša hvala vsem za lep obisk pri velikonočnem obredju in vsem, ki ste kakorkoli pomagali, da smo lepo obhajali velikonočne praznike. Hvala pevcem, zborovodjem, organistom, ministrantom, krasilkam in čistilkam cerkve, postavljalcem Božjega groba, nosilcem bander in lantern, pritrkovalcem in vsem, ki ste kakorkoli sodelovali pri obredih. Iskrena hvala za vaša voščila in vso pomoč; ponesite pozdrave dragim domačim in vsem, ki ne morejo biti z nami. Bodimo veseli velikonočni kristjani, ki v sebi vedno nosimo upanje na večno življenje.