Zahvalna nedelja

• PETEK: Leon Veliki, papež
  • SOBOTA: Martin, škof
  • NEDELJA: 32. MED LETOM

V ponedeljek in torek ne bo uradnih ur, ker imava z gospodom kaplanom v okviru formacije mladih duhovnikov obvezno izobraževanje.

V mesecu novembru bomo za pokojne obhajali svete maše po naših vaseh. Razpored je objavljen v župnijskem pismu.

Otroci v tem tednu ponovno pričnejo z rednim veroukom.

Srečanje ženske skupine bo v četrtek, 9. novembra ob 20.00, na DMC-ju. Lepo vabljene!

V soboto bo ob 8.00 v Šmartnem sveta maša na čast svetemu Martinu. Prihodnjo nedeljo ob 10.00 bo v Šmartnem žegnanje.

Hvala članom druge skupine Stara cesta, ki so očistili župnijsko cerkev, na vrsti je prva skupina Cerklje.

Na zahvalno nedeljo bi se rad zahvalil vsem, ki dajete na razpolago svoj čas in darove ter na kakršenkoli način sodelujete in pomagate v domači župniji. Mnogi to delate z velikim veseljem in za »Božji lon«. Po vaši zaslugi je župnija živa in dejavna. Vse dobro, ki ga storite za našo župnijsko skupnost, naj vam Bog povrne s svojim obilnim blagoslovom.