Oktober v naši župniji

V oktobru smo imeli v župniji Cerklje zelo pestro. Vsak teden se je dogajalo kaj zares posebnega. Začeli smo s Čušinovo predstavo “Nepopolne rime”, ki je v našo novo župnijsko dvorano privabila veliko število ljudi. Dvorano je blagoslovil g. nadškof msgr. Stanislav Zore ob prisotnosti domačih duhovnikov po slovesni sv. maši. V nedeljo, 14. 10. je po rokah g. Antona Jamnika prišel Sv. Duh na naše birmance. 21. 10. so se popoldan srečali starejši, ki so se po prejemu bolniškega maziljenja in sv. maši družili tudi v župnijski dvorani. 28. 10. pa je naša farna Cerkev praznovala žegnanje.

Birmanski animatorji

Krst deklice Zale

V nedeljo, 18. 11. 2018, ob 10.00 smo bili priče sprejema deklice Zale med Božje otroke. Med sv. mašo je deklica prejela zakrament sv. krsta. Ob tem dogodku je g. župnik povabil vse navzoče otroke in mlade, ki bi želeli od bližje pogledat potek podelitve sv. krsta k krstnemu kamnu. Z navdušenjem in hvaležnostjo smo z aplavzom sprejeli deklico v Cerkev.

Pozdrav novokrščenke Zale