Zahvala za pomoč Zavoda Antona Martina Slomška

Spoštovani gospod župnik!

V imenu Zavoda Antona Martina Slomška se Vam in Vašim župljanom iskreno zahvaljujemo za pomoč in solidarnost pri reševanju naše ustanove. Prispevek vaše župnije oz. župljanov, zbran pri nabirki v nedeljo, 31. marca 2019 znaša 1.650,00 € (in še darovi za knjigo v znesku 520,00 €). Bog poplačaj!

Imena donatorjev bodo zapisana v posebno knjigo, ki bo v hišni kapeli spominjala na vašo dobroto in nas zavezovala, da se vas bomo spomnili pri sveti daritvi in molitvi.

Naš zavetnik in priprošnjik Anton Martin Slomšek se je močno zavedal, kaj pomeni vzgoja in izobraževanje mladih za prihodnost naroda in Cerkve. Mi želimo v sedanjem svetu njegovo poslanstvo nadaljevati.

Hvala vam, da to razumete in nas podpirate. Na vas in na vse darovalce kličemo božji blagoslov in se najlepše zahvaljujemo za vašo pomoč.

S spoštovanjem in lepimi pozdravi!

Rektor Vikariata Antona M. Slomška
dr. Ivan Janez Štuhec