14. nedelja med letom, izseljenska nedelja

Jernej Marenk Aktualno, Oznanila

• ponedeljek: Gregor Grassi, škof
• torek: Avguštin in drugi kitajski mučenci
• sreda: Amalija, redovnica
• četrtek: Benedikt, opat, zavetnik Evrope
• petek: Mohor in Fortunat, mučenca
• sobota: Henrik, cesar
• nedelja: 15. med letom, Kamil, redovni ustanovitelj

Hvala za darove, ki ste jih v tem tednu namenili za Cerkev.

Današnja nedelja je t. im. izseljenska nedelja. Prav je, da se ta dan še posebej spomnimo svojih rojakov, ki živijo po svetu in so del našega skupnega slovenskega sveta.

Otroci in animatorji so v tem tednu doživeli že 19. oratorij v naši župniji. Udeležilo se ga je več kot 270 otrok in 96 animatorjev. Sodelovali so tudi številni prostovoljci in prostovoljke. Hvala vsem, tako voditeljema oratorija, Tilnu in Davidu, kot tudi animatorjem, prostovoljcem, molivcem, sponzorjem in ostalim, ki ste karkoli naredili, da je bilo otrokom lepo.

G. župnik bo odsoten od 10. do 19. julija. V nujnih primerih se po sveti maši obrnite na duhovnika, ki bo tisti dan maševal. V času odsotnosti g. župnika v župnišču ne bo uradnih ur.

Hvala članom skupine Pšata, ki so očistili in okrasili župnijsko cerkev.