25. Nedelja med letom

• PETEK: Vincencij Pavelski, ustanovitelj lazaristov
  • SOBOTA: Venčeslav, mučenec
  • NEDELJA: 26. NEDELJA MED LETOM, Mihael, Gabrijel, Rafael, nadangeli

Na župnijskem dvorišču je kontejner za star papir. DMC se priporoča, da ga pomagate napolniti.

V četrtek bo po sveti maši v župnišču sestanek za vse, ki v župniji sodelujete s čiščenjem ali krašenjem cerkva. Lepo vabljeni tudi sodelavci s podružnic. Naj bo sestanek priložnost za srečanje in skupni pogovor. Gost večera bo stolni župnik g. Roman Starc.

S svojimi srečanji ponovno začenja tudi ženska skupina. Vabljene žene: tako mlajše kot tiste v zrelih letih. Srečanje bo v četrtek, 26. septembra ob 20.00 na DMC-ju.

V petek bo ob 20.00 v župnijski dvorani Jožefa Kvasa srečanje za bralce Božje besede. Gost bo priznani slovenski igralec Pavle Ravnohrib. Lepo vabljeni tudi novi bralci, ki bi si želeli ob sobotah zvečer in v nedeljah oznanjati Božjo besedo.

V nedeljo bo zaobljubljeno romanje na Krko. Odhod avtobusa bo ob 8.00 iz Cerkelj. V avtobusu imamo še dve prosti mesti.

Občina Cerklje vabi na občinsko slovesnost s podelitvijo priznanj in nagrad. Slovesnost bo potekala v prenovljenem Kulturnem hramu Ignacija Borštnika v soboto, 28. septembra 2024, ob 19. uri. Prisrčno vabljeni.

V soboto bo zaradi občinske proslave večerna maša v Cerkljah izjemoma ob 18.00.