• PONEDELJEK: Marjeta, devica
  • PETEK: Zaharija, prerok
  • SOBOTA: Regina, mučenka
  • NEDELJA: 23. NEDELJA MED LETOM, ROJSTVO DEVICE MARIJE – mali šmaren

Na voljo je novo župnijsko pismo. Še posebej bodite pozorni na vse informacije glede novega veroučnega leta.

Na spletni strani in zunaj na oglasni deski visi urnik verouka za novo katehetsko leto. Za blagoslov v novem šolskem letu bomo prosili v nedeljo, 15. septembra. Blagoslovili bomo tudi šolske torbe.

V tem tednu bo v župnišču potekal vpis v veroučno šolo. Starši boste pri vpisu lahko kupili tudi veroučne zvezke. Ne pozabite vrniti tudi podpisanih veroučnih spričeval.

V župnišču že zbiramo prijave za zaobljubljeno romanje na Krko.

V četrtek po sveti maši bo v župnišču srečanje za katehete.

V nedeljo obhajamo praznik Marijinega rojstva – mali šmaren. Ob 8.00 bo žegnanje v Lahovčah.

Zavod za turizem Cerklje v prihodnjem tednu pripravlja kar nekaj dogodkov. Vse informacije dobite na njihovi spletni strani in na plakatih, ki so obešeni na oglasni deski pred župnijsko cerkvijo. Vabljeni k udeležbi.

Hvala skupini Češnjevek, ki ste očistili župnijsko cerkev. Na vrsti je skupina Spodnji Brnik – Pšata.